Betoniarki

Betoniarki

Betoniarki są niezbędnym elementem wyposażenia placu budowy.

Betoniarki są niezbędnym narzędziem na każdej budowie. Można w niej szybko wymieszać wodę, cement, piasek i żużel, aby uzyskać potrzebną zaprawę. Betoniarki o różnych pojemnościach i funkcjach są dostępne w MarktKraft.pl. Zapoznaj się z naszą ofertą w przystępnych cenach.

Kształt betoniarki jest ważny.

Betoniarki można podzielić na bębnowe lub kielichowe, w zależności od kształtu mieszadła. Te ostatnie są większe i zużywają więcej energii elektrycznej. Są one używane w zakładach produkcji betonu lub przez profesjonalnych budowniczych. Betoniarki MarktKraft to nowoczesne urządzenia o pojemności 80-200 litrów. Idealnie nadają się do małych remontów i na place budowy, ponieważ można je przemieszczać. Betoniarki bębnowe zużywają mniej energii elektrycznej niż kubełkowe, ponieważ mają mniejsze mieszadło.

Jaką betoniarkę wybrać?

Betoniarki powinny być łatwe w transporcie. Większość z nich ma kółka, które ułatwiają ich przemieszczanie. Największe urządzenia budowlane mieszczą około 80 litrów. Betoniarki o pojemności od 100 do 150 funtów mogą jednorazowo wymieszać do trzech taczek zaprawy. Do budowy domów jednorodzinnych idealnie nadają się duże betoniarki o pojemności do 300 litrów.

Pamiętaj, aby sprawdzić wyposażenie swojej betoniarki.

Głównym elementem mieszarki jest bęben. Istnieją jednak inne elementy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze betoniarki. Żeliwne obręcze betoniarki są najtrwalsze, ale głośno pracują. Dostępna jest także obręcz kompozytowa, która jest lekka i cicha w eksploatacji. Inspiracje i porady można znaleźć również w dziale Budowa. MarktKraft .pl oferuje betonomieszarki na sprzedaż!

We can't find products matching the selection.